Patelnia De Buyer Mineral B Pro 5684.28 28 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
De Buyer Mineral B Pro 5684.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B Pro 5684.28 28 cm stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
de Buyer Mineral b pro patelnia głęboka 28 cm | 489 zł |
De Buyer Mineral B Pro patelnia głęboka 28 cm | 489 zł |
Patelnia De Buyer 28cm | 489 zł |
MINERAL B PRO Patelnia głęboka 28 cm | 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →