Patelnia głęboka De Buyer Affinity 3741.24 24 cm
Zdjęcia 3 |
De Buyer Affinity 3741.24 20 cm24 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Affinity 3741.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE BUYER stal nierdzewna srebrny 24 cm 2 garnki do smażenia z pokrywką 374 | 740 zł |
De Buyer Affinity Low With Lid 24 Cm Pot Posrebrzany DB3741-24 | 856 zł |
de Buyer Garnek 2,6l z pokrywką de Buyer Affinity srebrny | 1 099 zł |
Modyfikacje De Buyer Affinity 3741.24
Ceny na De Buyer Affinity 3741.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3741.20 20 cm | od 817 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Affinity 3741.24 24 cm | od 740 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →