Patelnia głęboka De Buyer Mineral B 5614.24 24 cm szary
De Buyer Mineral B 5614.24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5614.24 24 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Mineral B Element 24 Cm Pan Posrebrzany DB5614-24 | 259 zł |
De Buyer Patelnia Mineral B Country 24 cm | 380 zł |
Patelnia De Buyer wok 24cm | 245 zł |
patelnia Kraj Mineral B Element stal 24 cm | 263 zł |
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5614.24
Ceny na De Buyer Mineral B 5614.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5614.24 24 cm szary | od 245 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5614.28 28 cm stal nierdzewna | od 323 zł | 5 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5614.32 32 cm srebrny | od 367 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →