Patelnia De Buyer Mineral B Bois 5710.26 26 cm
Zdjęcia 5 |
De Buyer Mineral B Bois 5710.26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De Buyer Mineral B Bois 5710.26
Ceny na De Buyer Mineral B Bois 5710.26 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B Bois 5710.20 20 cm | od 249 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Mineral B Bois 5710.24 24 cm | od 299 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Mineral B Bois 5710.26 26 cm | od 369 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →