Patelnia głęboka De Buyer Prima Matera 6241.28 28 cm
De Buyer Prima Matera 6241.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6241.28 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer patelnia z pokrywką 28 cm miedź brązowa 38 x 3541 x 1821 cm 6241. | 1 748 zł |
De Buyer PRIMA MATERA Garnek do dusznia 28 cm | 3 603 zł |
De Buyer Prima Matera Cooking Pot 28 Cm Złocisty DB6241-28 | 2 930 zł |
de Buyer Prima matera garnek do dusznia 28 cm | 3 729 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6241.28
Ceny na De Buyer Prima Matera 6241.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6241.20 20 cm | od 1 586 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6241.24 24 cm | od 2 150 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6241.28 28 cm | od 1 748 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →