Chochla De Buyer Prima Matera 6206.16
Zdjęcia 5 |
De Buyer Prima Matera 6206.16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6206.16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
de Buyer Rondelek 1,8 L miedziany Prima Matera de Buyer | 1 739 zł |
De Buyer De Buyer Prima Matera Casserole Copper/Steel 16 cm induction | 1 726 zł |
De Buyer Rondel indukcyjny Prima Matera 16 cm | 1 975 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6206.16
Ceny na De Buyer Prima Matera 6206.16 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6206.14 | od 1 585 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.16 | od 1 726 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.18 | od 2 475 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.20 | od 1 858 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.24 | od 2 481 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →