Zestaw naczyń Lamart Elegant LT1211
Lamart Elegant LT1211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Elegant LT1211
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnki z pokrywką 1 L/2 L/25 l/5 l pojemność zestaw 8 szt LT1211 | 311 zł |
Lamart Elegant LT1211 Indukcja Stal nierdzewna 8 elementów | 311 zł |
Lamart LT1211 ZESTAW GARNKÓW 8EL.POTTO LAMART | 310 zł |
Lamart, Zestaw Garnków, 8-Elementów Z Pokrywką | 356 zł |
Lamart Elegant LT1211 Indukcja Stal nierdzewna 8 elementów | 311 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →