Chochla De Buyer Prima Matera 6206.20
Zdjęcia 5 |
De Buyer Prima Matera 6206.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6206.20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Rondel indukcyjny Prima Matera 20 cm | 2 800 zł |
De Buyer Prima Matera Casserole 20 Cm Induction Pot Posrebrzany DB6206-20 | 1 858 zł |
Rondel prosty, wysoki DE BUYER Prima Matera 1, 8 l, miedziany | 1 945 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6206.20
Ceny na De Buyer Prima Matera 6206.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6206.14 | od 1 585 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.16 | od 1 726 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.18 | od 2 475 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6206.20 | od 1 858 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6206.24 | od 2 481 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →