Garnek WMF Mini 07.1277.6040 (3201001291)
WMF Mini 07.1277.6040 1 l1.3 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Mini 07.1277.6040
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Mini garnek do gotowania mały indukcyjny 12 cm garnek do mięsa z pokry | 134 zł |
WMF Mini Indukcja Stal nierdzewna 1l | 159 zł |
Garnek Mini WMF, 1 l | 119 zł |
WMF Mini Indukcja Stal nierdzewna 1l | 159 zł |
Modyfikacje WMF Mini 07.1277.6040
Ceny na WMF Mini 07.1277.6040 |
---|---|---|---|---|
WMF Mini 07.1277.6040 | od 119 zł | 4 oferty | ||
WMF Mini 07.1477.6040 | od 154 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →