Zestaw naczyń WMF Quality One 07.7455.6380
Zdjęcia 4 |
WMF Quality One 07.7455.6380 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Quality One 07.7455.6380
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków WMF Quality One (10 elementów) | 2 199 zł |
Zestaw garnków 5 el., Quality One - Wmf | 1 935 zł |
Zestaw garnków WMF Quality One (10 elementów) | 2 199 zł |
WMF Quality One - komplet garnków 5 części | 1 385 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →