Garnek WMF Function 4 07.6024.6380
WMF Function 4 07.6024.6380 2.5 l4.1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Function 4 07.6024.6380
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek WMF Function 0760246380 24 cm | 799 zł |
WMF Garnek 4,1l z pokrywką WMF Function 4 srebrny | 799 zł |
Garnek 4,1 l z Pokrywką, Function 4 - Wmf | 703 zł |
Garnek z pokrywą WMF Function 4, srebrny, 4,1 l | 752 zł |
Garnek WMF Function 4 - 24cm/ 4,1l, Indukcja | 719 zł |
Modyfikacje WMF Function 4 07.6024.6380
Ceny na WMF Function 4 07.6024.6380 |
---|---|---|---|---|
WMF Function 4 07.6020.6380 | od 649 zł | 2 oferty | ||
WMF Function 4 07.6024.6380 | od 703 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →