Garnek WMF Function 4 07.6124.6380
Zdjęcia 3 |
WMF Function 4 07.6124.6380 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Function 4 07.6124.6380
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek WMF Function 0761246380 24 cm | 879 zł |
WMF Garnek 5,7l z pokrywką WMF Function 4 srebrny | 879 zł |
Garnek 5,7 l z pokrywką, Function 4 - Wmf | 747 zł |
Garnek WMF Function 0761246380 24 cm | 879 zł |
Garnek z pokrywą WMF Function 4, srebrny, 5,7 l | 827 zł |
Modyfikacje WMF Function 4 07.6124.6380
Ceny na WMF Function 4 07.6124.6380 |
---|---|---|---|---|
WMF Function 4 07.6116.6380 | od 524 zł | 6 oferty | ||
WMF Function 4 07.6120.6380 | od 662 zł | 4 oferty | ||
WMF Function 4 07.6124.6380 | od 747 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →