Chochla WMF Function 4 07.6316.6380
WMF Function 4 07.6316.6380 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Function 4 07.6316.6380
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel WMF Function 0763166380 16 cm | 649 zł |
Rondelek 1,4 l z pokrywką, Function 4 - Wmf | 571 zł |
Rondel WMF Function 0763166380 16 cm | 649 zł |
WMF Rondelek z pokrywką 1,4 l WMF Function 4 | 649 zł |
Rondelek z pokrywką WMF Function 4, srebrny, 1,4 l | 611 zł |
WMF Function 4 Rondel z pokrywą 16cm/ 1,4l Indukcja | 571 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →