Garnek WMF Function 4 07.6120.6380
Zdjęcia 3 |
WMF Function 4 07.6120.6380 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Function 4 07.6120.6380
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wmf Function 4 Garnek z Pokrywką Srebrny 20 cm/34 L 0761206380 | 662 zł |
Garnek z pokrywą WMF Function 4, srebrny, 3,9 l | 779 zł |
WMF Function 4 - garnek 3,4l 20cm, Indukcja, Cromargan | 686 zł |
Modyfikacje WMF Function 4 07.6120.6380
Ceny na WMF Function 4 07.6120.6380 |
---|---|---|---|---|
WMF Function 4 07.6116.6380 | od 524 zł | 7 oferty | ||
WMF Function 4 07.6120.6380 | od 662 zł | 3 oferty | ||
WMF Function 4 07.6124.6380 | od 774 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →