Garnek Maestro Classic MR3530-18
Zdjęcia 9 |
Maestro Classic MR3530-18 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR3530-18
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-3530-18 garnek z uchwytami składanymi 23 l | 123 zł |
Garnek z pokrywką Maestro MR-3530-18 | 99 zł |
Maestro Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-18 2,3L | 76 zł |
Garnek 2,3 L z pokrywką MR-3530-18 | 109 zł |
Maestro Mr-3530-18 Folding Handles 2.3l Cooking Pot Posrebrzany | 80 zł |
Garnek Ze Skład.Uszami+Pokrywk | 75 zł |
Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-18 2,3L | 73 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR3530-18
Ceny na Maestro Classic MR3530-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | od 66 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-18 | od 73 zł | 7 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-20 | od 82 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-22 | od 97 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-24 | od 88 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →