Garnek Maestro Classic MR3530-24
Zdjęcia 9 |
Maestro Classic MR3530-24 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR3530-24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywką Maestro MR-3530-24 | 139 zł |
Maestro Mr-3530-24 5.5l Cooking Pot Posrebrzany | 109 zł |
Maestro Garnek ze składanymi uszami + pokrywka MR-3530-24 5,5L | 96 zł |
Garnek Ze Skład.Uszami+Pokrywk | 103 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR3530-24
Ceny na Maestro Classic MR3530-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | od 66 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-18 | od 73 zł | 6 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-20 | od 82 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-22 | od 95 zł | 5 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-24 | od 96 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →