Garnek do gotowania na parze Maestro Classic MR2900-18
Zdjęcia 7 |
Maestro Classic MR2900-18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR2900-18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-18 | 77 zł |
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-18 | 101 zł |
Maestro Mr-2900-18 Food Steamer Posrebrzany | 94 zł |
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-18 | 82 zł |
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-18 | 72 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR2900-18
Ceny na Maestro Classic MR2900-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-18 | od 72 zł | 5 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-22 | od 95 zł | 6 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-24 | od 121 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →