Garnek Lamart Prestige LTSS2212
Lamart Prestige LTSS2212 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Prestige LTSS2212
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lamart Garnek Prestige 22cm (42000343) | 108 zł |
LAMART Garnek 4,7l z pokrywką Lamart Prestige srebrny | 108 zł |
Garnek z pokrywką Lamart Prestige 4,7 l (LTSS2212) Srebrny | 124 zł |
Lamart Garnek Prestige 22cm (42000343) | 102 zł |
Modyfikacje Lamart Prestige LTSS2212
Ceny na Lamart Prestige LTSS2212 |
---|---|---|---|---|
Lamart Prestige LTSS1695 | od 77 zł | 5 oferty | ||
Lamart Prestige LTSS1810 | od 88 zł | 4 oferty | ||
Lamart Prestige LTSS2011 | od 94 zł | 5 oferty | ||
Lamart Prestige LTSS2212 | od 102 zł | 4 oferty | ||
Lamart Prestige LTSS2413 | od 115 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →