Zestaw przyborów kuchennych Tefal Ingenio K206S414
Zdjęcia 7 |
Tefal Ingenio K206S414 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio K206S414
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Ingenio Tools Spatula Set Of 4 - B | 128 zł |
Zestaw przyborów kuchennych TEFAL INGENIO - 4 elementy | 109 zł |
Plastikowy zestaw przyborów kuchennych 4 szt. Ingenio – Tefal czarny | 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →