Patelnia Maestro Classic MR1201-26 26 cm
Zdjęcia 9 |
Maestro Classic MR1201-26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR1201-26 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Maestro MR-1201-26 | 89 zł |
Patelnia Maestro 26cm | 89 zł |
Patelnia Maestro Powłoka non-stick Indukcja 26 cm | 89 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR1201-26
Ceny na Maestro Classic MR1201-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1201-20 20 cm | od 65 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR1201-24 24 cm | od 79 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR1201-26 26 cm | od 89 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR1201-28 28 cm | od 95 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →