Garnek Klausberg KB-7122
Klausberg KB-7122 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7122
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7122 1,8L | 55 zł |
Klausberg Garnek 16cm (KB-7122) | 65 zł |
Garnek z pokrywką KLAUSBERG, 16 cm, 1,8 l | 68 zł |
Garnek stal, Ø16cm 1,8l Klausber | 56 zł |
Garnek Z Pokrywą 16cm Klausberg Kb-7122 1,5l Lumarko! | 66 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7122 1,5L | 75 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7122
Ceny na Klausberg KB-7122 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7120 | od 41 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7121 | od 46 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7122 | od 55 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7123 | od 61 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7124 | od 72 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7125 | od 80 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7126 | od 96 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7127 | od 108 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7128 | od 119 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7129 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7130 | od 163 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →