Patelnia Resto Crater 95001 24 cm
Zdjęcia 6 |
Resto Crater 95001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Resto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Resto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Resto Crater 95001 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Resto Crater 95001 24 cm | 315 zł |
Patelnia Resto Crater 95001 srebrny DO-NK-PAT-RSTO-007 | 289 zł |
Patelnia Resto FRYPAN D24 H5.0CM/95001 RESTO | 256 zł |
FRYPAN D24 H5.0CM/95001 RESTO | 310 zł |
Modyfikacje Resto Crater 95001
Ceny na Resto Crater 95001 |
---|---|---|---|---|
Resto Crater 95001 24 cm | od 256 zł | 4 oferty | ||
Resto Crater 95002 26 cm | od 276 zł | 5 oferty | ||
Resto Crater 95003 28 cm | od 306 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →