Garnek Staub 40510-283
Zdjęcia 6 |
Staub 40510-283 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40510-283
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STAUB 40510-283-0 - Cocotte okrągła 24 cm kolor Ciemnoniebieski | 1 073 zł |
Staub Cocotte - 24 cm - 3.8 L Blue | 1 245 zł |
STAUB Garnek STAUB żeliwny okrągły 3.8 ltr niebieski | 1 249 zł |
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa, trójwarstwowa emalia 3,8 l ciemnonieb | 1 529 zł |
Staub Round Cocotte 24 Cm Niebieski 40510-283-0 | 1 023 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Staub 40510-283
Ceny na Staub 40510-283 |
---|---|---|---|---|
Staub 40510-283 | od 1 023 zł | 8 oferty | ||
Staub 40510-284 | od 1 165 zł | 8 oferty | ||
Staub 40510-285 | od 1 085 zł | 2 oferty | ||
Staub 40510-286 | od 1 279 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →