Garnek De Buyer Prima Matera 6242.24
Zdjęcia 4 |
De Buyer Prima Matera 6242.24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6242.24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Prima Matera garnek z pokrywką indukcja 24 cm | 4 245 zł |
de Buyer Garnek 5,4l z pokrywką de Buyer Prima Matera miedziany | 3 599 zł |
De Buyer De Buyer Prima Matera Saucepot copper/steel 24 cm induction | 2 502 zł |
De Buyer Prima Matera Saucepot 24 Cm Induction Brązowy DB6242-24 | 2 811 zł |
Garnek wysoki z pokrywą DE BUYER Prima Matera, 5, 4 l, miedziany | 2 855 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6242.24
Ceny na De Buyer Prima Matera 6242.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6242.16 | od 1 525 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.20 | od 2 829 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.24 | od 2 502 zł | 5 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.28 | od 3 024 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →