Garnek De Buyer Prima Matera 6242.28
Zdjęcia 4 |
De Buyer Prima Matera 6242.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6242.28
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE BUYER 624228 garnek do warzyw z pokrywką miedziany brązowy 279 x 201 x | 3 024 zł |
De Buyer Prima Matera garnek z pokrywką indukcja 28 cm | 4 909 zł |
de Buyer Garnek 8l z pokrywką de Buyer Prima Matera miedziany | 4 249 zł |
De Buyer Prima Matera Saucepot 28 Cm Induction Brązowy DB6242-28 | 3 252 zł |
Garnek wysoki z pokrywą DE BUYER Prima Matera, 8 l, miedziany | 4 845 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6242.28
Ceny na De Buyer Prima Matera 6242.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6242.16 | od 1 525 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.20 | od 2 829 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.24 | od 2 502 zł | 5 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6242.28 | od 3 024 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →