Garnek Tefal Duetto+ G7194655
Zdjęcia 23 |
Tefal Duetto+ G7194655 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G7194655
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Garnek TEFAL G7194655 DUETTO PLUS 24 cm Srebrny | 145 zł |
Garnek TEFAL DUETTO+ 24cm (5l)+pokrywka | 149 zł |
Garnek TEFAL Duetto + G7194655 24 cm | 139 zł |
Tefal Duetto+ G7194655 24cm szklana pokrywka DO-NK-GAR-TEF-030 | 139 zł |
Garnek TEFAL Duetto + G7194655 24 cm | 139 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Tefal Duetto+ G7194655
Ceny na Tefal Duetto+ G7194655 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7194355 | od 109 zł | 5 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7194455 | od 129 zł | 6 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7194655 | od 139 zł | 10 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7197955 | od 159 zł | 7 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7196455 | od 190 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →