Zestaw naczyń Tefal Duetto+ G719S734
Zdjęcia 8 |
Tefal Duetto+ G719S734 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G719S734
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków z pokrywkami TEFAL DUETTO+ - 7 elementów | 449 zł |
Tefal ZESTAW GARNKÓW TEFAL DUETTO+ 7-CZĘŚCIOWY G719S734 | 343 zł |
Tefal Duetto Komplet Garnków z pokrywami 7 el. | 359 zł |
Wyposażenie:
- Wiaderko 16 cm, pojemność 1,5 l
- Zapiekanka 20 cm, pojemność 2,9 l
- Zapiekanka 24 cm, pojemność 5 l
PolecamyPorównaj w tabeli →