Patelnia grillowa Tefal Duetto+ G7334055 26 cm chrom
Zdjęcia 4 |
Tefal Duetto+ G7334055 |
|
Wskaźnik Thermo-Spot zmieni kolor na całkowicie czerwony, gdy patelnia osiągnie idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G7334055 26 cm chrom
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa TEFAL DUETTO+ 26cm | 124 zł |
Patelnia grillowa TEFAL Duetto+ G73340 26 cm | 120 zł |
Patelnia Grillowa Tefal 26CM Duetto+ Inox Indukcja | 77 zł |
TEFAL PATELNIA GRILL DUETTO+ 26CM | 125 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →