Patelnia grillowa Skeppshult Traditional 0025T 24 cm
Skeppshult Traditional 0025T 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skeppshult 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skeppshult.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skeppshult Traditional 0025T 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa okrągła 25cm, drewniana - Skeppshult | 656 zł |
Skeppshult Patelnia 25cm grillowa okrągła Chefs' Selection Skeppshult czar | 654 zł |
Patelnia żeliwna do grillowania SKEPPSHULT Natural Selection, 25 cm | 863 zł |
Modyfikacje Skeppshult Traditional 0025T
Ceny na Skeppshult Traditional 0025T |
---|---|---|---|---|
Skeppshult Traditional 0025T 24 cm | od 654 zł | 3 oferty | ||
Skeppshult Traditional 0028T 28 cm | od 699 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →