Patelnia do naleśników Tefal Unlimited G2553872 28 cm czarny
Zdjęcia 12 |
Tefal Unlimited G2553872 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited G2553872 28 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Indukcja naleśniki Unlimited 28cm TEFG2553902 | 343 zł |
Patelnia naleśnikowa TEFAL UNLIMITED 25cm | 149 zł |
Tefal PATELNIA DO NALEŚNIKÓW TEFAL UNLIMITED 25CM G2553872 | 159 zł |
Patelnia aluminiowa do naleśników ø 25 cm Unlimited – Tefal czarny | 174 zł |
Tefal Unlimited Indukcja Tytanowa 25cm | 170 zł |
Patelnia naleśnikowa TEFAL Unlimited 25 cm G25538 | 159 zł |
Patelnia naleśnikowa TEFAL Unlimited 25 cm G25538 | 214 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →