Вок WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 см хром
Фото 6 |
WMF Profi Resist 17.5653.6411 |
|
Антипригарне покриття PermaDur і рельєфна захисна сітка у вигляді сот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 см хром
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wmf Profi Resist Patelnia Stainless Steel Srebrny 28 cm 1756536411 | 751 zł |
WMF Wok 28cm WMF czarno-srebrny | 949 zł |
Patelnia wok WMF 1756536411 28 cm | 950 zł |
Wmf Profi Resist 28 Cm Saucepan Posrebrzany 1756536411 | 738 zł |
Wok 28cm, Profi resist - WMF | 835 zł |
Wok WMF, czarny, 28 cm | 846 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →