Wok WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 cm chrom
Zdjęcia 6 |
WMF Profi Resist 17.5653.6411 |
|
Nieprzywierająca powłoka PermaDur i podniesiona siatka o strukturze plastra miodu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 cm chrom
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wmf Profi Resist Patelnia Stainless Steel Srebrny 28 cm 1756536411 | 785 zł |
WMF Wok 28cm WMF czarno-srebrny | 949 zł |
Patelnia wok WMF 1756536411 28 cm | 950 zł |
Wmf Profi Resist 28 Cm Saucepan Posrebrzany 1756536411 | 738 zł |
Wok 28cm, Profi resist - WMF | 835 zł |
Wok WMF, czarny, 28 cm | 846 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →