Patelnia z dwoma uchwytami WMF Vitalis 17.4301.6040 28 cm chrom
Zdjęcia 6 |
WMF Vitalis 17.4301.6040 |
|
Brytfannę można wykorzystać do takich zadań jak: gotowanie, smażenie, duszenie mięsa oraz pieczenie w piekarniku nawet w temperaturze 180°C z pokrywką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Vitalis 17.4301.6040 28 cm chrom
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek WMF Vitalis 28 cm | 670 zł |
Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką odpowiedni na indukcję 5 l Aroma Vi | 799 zł |
Garnek parowy WMF Vitalis, 5 l | 797 zł |
WMF Vitalis 5l Brytfanna/ garnek do gotowania na parze | 789 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →