Patelnia WMF Durado 07.4820.6021 20 cm
Zdjęcia 4 |
WMF Durado 07.4820.6021 |
|
Cromargan ze stali nierdzewnej. Odporność na temperaturę do 400 °C.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych. Zaleca się pranie ręczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje WMF Durado 07.4820.6021
Ceny na WMF Durado 07.4820.6021 |
---|---|---|---|---|
WMF Durado 07.4820.6021 20 cm | od 439 zł | 1 oferta | ||
WMF Durado 07.4824.6021 24 cm | od 339 zł | 3 oferty | ||
WMF Durado 07.4828.6021 28 cm | od 299 zł | 6 oferty | ||
WMF Durado 07.4832.6021 32 cm | od 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →