Garnek Resto Libra 92003
Zdjęcia 12 |
Resto Libra 92003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Resto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Resto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Resto Libra 92003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywką Resto Libra 92003 | 209 zł |
Resto Garnek z pokrywką Resto Libra 92003 | 197 zł |
CASSEROLE D20CM 3.6L/92003 RESTO | 207 zł |
Modyfikacje Resto Libra 92003
Ceny na Resto Libra 92003 |
---|---|---|---|---|
Resto Libra 92002 | od 189 zł | 1 oferta | ||
Resto Libra 92003 | od 197 zł | 3 oferty | ||
Resto Libra 92004 | od 229 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →