Patelnia WMF Profi Resist 17.5628.6411 28 cm
Zdjęcia 8 |
WMF Profi Resist 17.5628.6411 24 cm28 cm |
|
Siatka ochronna - Silna ochrona dzięki odpornej na zarysowania strukturze plastra miodu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Profi Resist 17.5628.6411 28 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia WMF Profi Resist 28 cm | 554 zł |
WMF Patelnia 28cm WMF Profi Resist srebrna | 629 zł |
Patelnia WMF Profi Resist 28 cm | 554 zł |
WMF Profi Resist patelnia 28 cm Stal nierdzewna | 919 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje WMF Profi Resist 17.5628.6411
Ceny na WMF Profi Resist 17.5628.6411 |
---|---|---|---|---|
WMF Profi Resist 17.5624.6411 24 cm | od 450 zł | 9 oferty | ||
WMF Profi Resist 17.5628.6411 28 cm | od 547 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →