Patelnia Tefal Unlimited L8610074 27 cm czarny
Zdjęcia 5 |
Tefal Unlimited L8610074 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited L8610074 27 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia do jajek sadzonych TEFAL INGENIO UNLIMITED 27 cm | 149 zł |
Patelnia TEFAL do jajek Ingenio Unlimited L8610074 27 cm | 149 zł |
Patelnia TEFAL do jajek Ingenio Unlimited L8610074 27 cm | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →