Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Rose BH-6181 28 cm czarny
Berlinger Haus Black Rose BH-6181 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-6181 28 cm czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Black Rose Collection patelnia na naleśniki 28 cm BH/6181 c | 94 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/6181 28 cm | 100 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 28cm BERLINGERHAUS BH-6181 Black Rose | 99 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/6181 28 cm BH-6181 | 100 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →