Wok Berlinger Haus Black Rose BH-7112 30 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-7112 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-7112 30 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY WOK 30cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-7112 | 225 zł |
Patelnia wok Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 4,4L, 28 cm, | 240 zł |
Wok Granitowy 30cm Berlinger Haus Bh-7112 Black Rose Lumarko! | 262 zł |
WOK GRANITOWY 30cm BERLINGER HAUS BH-7112 BLACK ROSE | 283 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →