Mikser planetarny Berlinger Haus Black Rose BH-9323 czarny
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9323 czarny 2022 rokBlack Rose |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-9323 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus - BH/9323 - Maszyna kuchenna Matt Black BH/9323 | 1 050 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9323 1200W | 1 180 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9323 1200W | 1 180 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Berlinger Haus Black Rose BH-9323:
- Pokrywka przeciwbryzgowa z otworem na produkty
PolecamyPorównaj w tabeli →