Mikser planetarny Gorenje MMC 1000 RLBK czarny
Zdjęcia 9 |
Gorenje MMC 1000 RLBK czarny 2020 rokRetro beżowy czarny |
|
Bateria słynnej słoweńskiej marki Gorenje wykonana jest w stylu retro, ale będzie ozdobą każdej kuchni. Jej korpus wykonany jest z metalu i ma ciekawą kolorystykę, łączącą klasyczne kolory czerni i szarości. Silnik prądu przemiennego o mocy 1000 W zapewnia siedem ustawień prędkości dla szerokiego zakresu zastosowań, od prostego mieszania po ubijanie. Aby uzyskać idealny wynik, stosuje się technologię mieszania planetarnego, w której dysze poruszają się wzdłuż wewnętrznej objętości dzieży i jednocześnie wokół jej osi, dzięki czemu mieszanka jest przewiewna, nasycając ciasto tlenem i nie pozostawiając osadów na ściankach.
Miska ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5 l mieści dość dużą ilość składników i posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie. Ponadto Gorenje MMC 1000 RLBK jest wyposażony w przezroczystą pokrywę z otworem załadowczym, który zapobiega rozpryskiwaniu się zawartości oraz cztery nasadki: hak do ciasta, trzepaczkę, łopatkę do mieszania oraz elastyczną nasadkę do mieszania kremów i sosów.
Zarówno miskę, jak i nasadki można myć w zmywarce. Ponadto model umożliwia montaż dodatkowych przystawek, które są kupowane osobno - na przykład maszynki do mięsa, sokowirówki, robot kuchenny itp. Producent zadbał również o bezpieczeństwo, za które odpowiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, system wyłączania silnika w przypadku przeciążenia, blokowanie przy podnoszeniu jednostki silnikowej oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje MMC 1000 RLBK czarny
Wszystkie ceny 8 →GORENJE Robot planetarny MMC1000RLBK 3838782178573 | 909 zł |
Robot planetarny Gorenje MMC1000RLBK | 899 zł |
Robot planetarny GORENJE MMC1000RLBK | 899 zł |
Robot planetarny 1000W GORENJE MMC1000RLBK - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 099 zł |
Robot GORENJE MMC1000RLBK 733343 | 1 175 zł |
- Osłona miski chroniąca przed zachlapaniem
Modyfikacje Gorenje MMC 1000 RLBK
Ceny na Gorenje MMC 1000 RLBK |
---|---|---|---|---|
Gorenje MMC 1000 RL beżowy | od 860 zł | 3 oferty | ||
Gorenje MMC 1000 RLBK czarny | od 840 zł | 8 oferty |