Холодильник Gorenje ONRK 619 DC бежевий (739926)
Фото 22 |
Gorenje ONRK 619 DC бежевий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gorenje ONRK 619 DC
Ціни на Gorenje ONRK 619 DC |
---|---|---|---|---|
Gorenje ONRK 619 DC бежевий | від 4 999 zł | 2 пропозиції | ||
Gorenje ONRK 619 DR коричневий | від 3 671 zł | 6 пропозицій | ||
Gorenje ONRK 619 DOL оливковий | від 4 999 zł | 2 пропозиції | ||
Gorenje ONRK 619 DBK чорний | від 4 600 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →