Холодильник Gorenje NRK 6192 ABK4 чорний (737005)
Фото 10 |
Gorenje NRK 6192 ABK4 чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje NRK 6192 ABK4 чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gorenje NRK6192ABK4 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 302 L E Czarny NRK 619 | 2 802 zł |
GORENJE NRK6192ABK4 No Frost 185cm Czarna 3838782449048 | 1 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6192ABK4 | 2 517 zł |
Lodówka Gorenje NRK6192ABK4 | 2 144 zł |
Lodówka GORENJE NRK6192ABK4 | 2 299 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Gorenje NRK 6192 ABK4
Ціни на Gorenje NRK 6192 ABK4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6192 AW4 білий | від 2 149 zł | 5 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 AXL4 нержавіюча сталь | від 2 099 zł | 12 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 AS4 сріблястий | від 1 986 zł | 5 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 ABK4 чорний | від 1 999 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →