Холодильник Gorenje NRK 6182 PS4 сірий (20002937)
Фото 3 |
Gorenje NRK 6182 PS4 сірий білий сірий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje NRK 6182 PS4 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gorenje NRK 6182 PS4 lodówko-zamrażarka/NoFrostPlus/BigBox/HolidayMode/Low | 2 858 zł |
Lodówka Gorenje NRK6182PS4 NRK 6182PS4 | 1 999 zł |
Lodówka GORENJE NRK6182PS4 | 1 999 zł |
Модификації Gorenje NRK 6182 PS4
Ціни на Gorenje NRK 6182 PS4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6182 PW4 білий | від 1 899 zł | 1 пропозиція | ||
Gorenje NRK 6182 PS4 сірий | від 1 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →