Холодильник Whirlpool W5 721E OX сріблястий
Фото 8 |
Whirlpool W5 721E OX сріблястий білий сріблястий |
|
Технологія 6th sense автоматично знижує температуру при додаванні нових продуктів.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W5 721E OX сріблястий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool W5 721E OX 2 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 308 L E Stal nierdz | 3 351 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E OX2 HWWHRLK2D5721X2 | 1 949 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E OX2 57695 | 1 949 zł |
Lodówka Whirlpool W5 721E OX 2 | 1 766 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Whirlpool W5 721E OX
Ціни на Whirlpool W5 721E OX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 721E W білий | від 1 669 zł | 10 пропозицій | ||
Whirlpool W5 721E OX сріблястий | від 1 766 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →