Lodówka Whirlpool W5 721E OX srebrny
Zdjęcia 8 |
Whirlpool W5 721E OX srebrny biały srebrny |
|
Technologia 6th sense automatycznie obniża temperaturę po dodaniu nowych produktów.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W5 721E OX srebrny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool W5 721E OX 2 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 308 L E Stal nierdz | 3 351 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E OX2 HWWHRLK2D5721X2 | 1 949 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E OX2 57695 | 1 949 zł |
Lodówka Whirlpool W5 721E OX 2 | 1 766 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Whirlpool W5 721E OX
Ceny na Whirlpool W5 721E OX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 721E W biały | od 1 669 zł | 10 oferty | ||
Whirlpool W5 721E OX srebrny | od 1 766 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →