Lodówka Whirlpool W5 811E W biały (859991573960)
Zdjęcia 6 |
Whirlpool W5 811E W biały biały stal nierdzewna |
|
Wykonana w kolorze białym 2-komorowa lodówka amerykańskiej marki Whirlpool to urządzenie znajdująca się na styku niższej i średniej półki cenowej. Model zapewnia wewnętrzne sterowanie dotykowe z parą niezależnych obiegów chłodniczych, a także automatyczny system rozmrażania w komorze chłodziarki. Zamrażarkę trzeba będzie rozmrażać ręcznie, chociaż LessFrost został zaprojektowany w celu zmniejszenia ilości gromadzącego się szronu, co oznacza, że wymagana jest mniejsza konserwacja.
Lodówka Whirlpool W5 811E W ma użyteczną objętość 339 litrów, w tym 111 litrową komorę chłodziarki. Znajdują się tutaj trzy przezroczyste wysuwane pudełka. Maksymalna zdolność zamrażania osiąga skromne 5 kg żywności w ciągu doby. W chłodziarce o pojemności 228 litrów oprócz tradycyjnych otwartych półek znajduje się wiszący uchwyt na butelki oraz oddzielny pojemnik Fresh Box na warzywa i owoce. Zużycie energii przez model odpowiada klasie A +: 309 kWh energii elektrycznej jest zużywane na rok eksploatacji. Powiązana wersja w kolorze stali nierdzewnej jest również popularna wśród kupujących.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool W5 811E W biały
Wszystkie ceny 12 →Whirlpool W5 811E W 1 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 339 L F Biały | 2 226 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 HWWHRLK2D5811W1 | 1 752 zł |
Lodówka Whirlpool W5 811E W 1 859991607140 | 1 799 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 57046 | 1 752 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 57046 | 1 752 zł |
Lodówka Whirlpool W5 811E W solo jest na przełomie początkowego i średniego segmentu cenowego przechowywania żywności. Model został zaprojektowany w powszechnym formacie z dolną zamrażarką.
Przestrzeń wewnętrzna
Otwarte półki w komorze lodówki urządzenia uzupełnia Fresh Box na warzywa i owoce oraz wiszący uchwyt na butelkę. Po wewnętrznej stronie drzwi do górnej komory znajdują się również trzy półki drzwiowe. Całkowita użyteczna objętość komory lodówki to 228 litrów - w modelu znalazło się miejsce na dużą ilość świeżej żywności.
System automatycznego rozmrażania Mniej mrozu
Zamrażarka Whirlpool W5 811E W objęta jest automatycznym systemem rozmrażania Less Frost, który ogranicza powstawanie szronu i zapobiega tworzeniu się osadów lodu. Zamrażarkę należy rozmrozić ręcznie. Na szczęście proces ten zajmuje minimum czasu i jest wykonywany średnio raz w miesiącu. W zamrażarce lodówki znajdują się trzy szuflady z przezroczystym panelem przednim.
Inteligentne czujniki
Przez rok ciągłej pracy lodówka zużywa około 309 kW energii elektrycznej. Wśród innych udogodnień model posiada inteligentne czujniki 6th Sense, które zapewniają stałą kontrolę temperatury w komorze lodówki, a urządzenie posiada również wygodne sterowanie dotykowe.
Modyfikacje Whirlpool W5 811E W
Ceny na Whirlpool W5 811E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 811E W biały | od 1 679 zł | 13 oferty | ||
Whirlpool W5 811E OX stal nierdzewna | od 1 899 zł | 7 oferty |