Холодильник Whirlpool W5 811E W білий (859991573960)
Фото 6 |
Whirlpool W5 811E W білий білий нержавіюча сталь |
|
Виконаний в білому кольорі 2-камерний холодильник американського бренду Whirlpool — це агрегат знаходиться на стику початкового і середнього цінового сегмента. Модель передбачає внутрішнє сенсорне управління з парою незалежних контурів охолодження, а також систему автоматичного відтавання в холодильній камері. Морозилку доведеться розморожувати вручну, щоправда, функція LessFrost покликана скоротити інтенсивність утворення інею, а значить відповідне обслуговування буде потрібно рідше.
Холодильник Whirlpool W5 811E W має корисний об'єм до 339 літрів, у тому числі 111-літрове холодильне відділення. Тут знаходяться три прозорих висувних бокси. Максимальна потужність заморожування досягає скромних 5 кг продуктів за добу. 228-літрова холодильна камера крім традиційних відкритих полиць передбачає підвісний тримач для пляшок і окремий ящик для овочів і фруктів Fresh Box. Енергоспоживання моделі відповідає класу A+: за рік роботи витрачається 309 кВт*год електроенергії. Популярністю серед покупців користується і споріднена версія в забарвленні «під нержавійку».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W5 811E W білий
Усі ціни 12 →Whirlpool W5 811E W 1 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 339 L F Biały | 2 214 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 HWWHRLK2D5811W1 | 1 752 zł |
Lodówka Whirlpool W5 811E W 1 859991607140 | 1 799 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 57046 | 1 752 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 811E W1 57046 | 1 752 zł |
Соло-холодильник Whirlpool W5 811e w знаходиться на рубежі початкового і середнього цінових сегментів сховищ провіанту. Модель сконструйована в поширеному форматі з нижнім розташуванням морозильної камери.
Внутрішній простір
Відкриті полиці в холодильному відсіку пристрою доповнені ящиком для овочів і фруктів Fresh Box, а також підвісним тримачем для пляшок. На внутрішній стороні дверей у верхню камеру розміщується ще й тріо дверних полиць. Загальний корисний об'єм холодильного відділення становить 228 л — в моделі знайдеться місце для великої кількості свіжих сьестних припасів.
Система автооттаивания Less Frost
На морозильну камеру Whirlpool W5 811e W поширює дію система автоматичного відтавання Less Frost, яка знижує процес утворення інею і запобігає утворенню крижаних відкладень. При цьому розморожувати морозилку необхідно вручну. Благо цей процес займає мінімум часу і проводиться в середньому раз на місяць. У морозильній камері холодильника знаходяться три висувних боксу з прозорою передньою панеллю.
Інтелектуальні датчики
За рік безперервної роботи холодильник споживає близько 309 кВт електрики. З інших приємностей у моделі встановлені інтелектуальні датчики 6th Sense, що забезпечують постійний контроль температури в холодильному відсіку, також пристрій може похвалитися зручним сенсорним управлінням.
Модификації Whirlpool W5 811E W
Ціни на Whirlpool W5 811E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 811E W білий | від 1 679 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool W5 811E OX нержавіюча сталь | від 1 859 zł | 10 пропозицій |