Холодильник Whirlpool W5 721E W білий (859991573940)
Фото 6 |
Whirlpool W5 721E W білий 2020 рікW5 білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W5 721E W білий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E W2 HWWHRLK2D5721W2 | 1 849 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E W2 57694 | 1 849 zł |
Lodówka Whirlpool W5 721E W 2 | 1 669 zł |
Lodówka WHIRLPOOL W5 721E W 2 | 1 745 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Whirlpool W5 721E W
Ціни на Whirlpool W5 721E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 721E W білий | від 1 669 zł | 9 пропозицій | ||
Whirlpool W5 721E OX сріблястий | від 1 766 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →