Lodówka Whirlpool W5 721E W biały (859991573940)
Zdjęcia 6 |
Whirlpool W5 721E W biały 2020 rokW5 biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W5 721E W biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E W2 HWWHRLK2D5721W2 | 1 849 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 721E W2 57694 | 1 849 zł |
Lodówka Whirlpool W5 721E W 2 | 1 669 zł |
Lodówka WHIRLPOOL W5 721E W 2 | 1 745 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Whirlpool W5 721E W
Ceny na Whirlpool W5 721E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 721E W biały | od 1 669 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool W5 721E OX srebrny | od 1 766 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →